Načítám...
  Zpět na výpis

Vitrína Ariel

Robustní vitrína Ariel s posuvnými dveřmi

ID produktu: dee:373400-GOW

Cena s DPH:
23 847 Kč
Cena bez DPH:
19 708 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 7.8.2019
Skladem v NL:
82 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Rustikální vitrína Ariel je krásným doplňkem do světle orientovaných interiérů, kde vynikne a dodá svěží nádech. Vybavena je posuvnými dveřmi s bezpečnostním sklem nahoře, čtyřmi zásuvkami a dalšími posuvnými dveřmi ve spodní části. Vitrínu oceníte tam, kde je zapotřebí dostatek úložného prostoru.

Značka Hoorns to je působivé spojení kvalitních materiálů a unikátní design. Krásné potahové látky, masivní dřevo a kov zde dávají vzniknout osobitému nábytku a dekoracím, které zútulní váš domov a vnesou do něj atmosféru s jemnými prvky vintage a skandinávského stylu.

Základní rozměry:
Výška: 214 cm
Šířka: 166 cm
Hloubka: 48 cm
Výška horních polic: 29 cm
Výška spodních polic: 30 cm a 31 cm
Výška zásuvek: 13 cm

Materiál:
korpus: masivní borovicové dřevo
zadní stěna: MDF
sklo: tvrzené sklo (bezpečnostní)

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka