Načítám...
  Zpět na výpis

Šatní skříň Ariana

Šatní skříň Ariana s posuvnými dveřmi v bílém provedení

ID produktu: dee:378571-W

Cena s DPH:
24 640 Kč
Cena bez DPH:
20 364 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 7.8.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Skříň Ariana zaujme svým moderním průmyslovým vzhledem, který podtrhuje černě lakovaný posuvník dveří. Rozdělená je z 1/3 na poličky a 2/3 závěsná sekce, kde je ve vrchní části také police. Hodí se do světleji orientovaných interiérů v moderním i klasickém designu. Oceníte taky, že skříň byla vyrobena tak, aby bylo možné jich dát více vedle sebe.

Značka Hoorns to je působivé spojení kvalitních materiálů a unikátní design. Krásné potahové látky, masivní dřevo a kov zde dávají vzniknout osobitému nábytku a dekoracím, které zútulní váš domov a vnesou do něj atmosféru s jemnými prvky vintage a skandinávského stylu.

Základní rozměry:
Výška: 218 cm
Šířka: 170 cm
Hloubka: 62 cm
Výška polic: 40 cm

Materiál:
korpus: borovicové dřevo (FSC)
police: melamin
posuvník: kov

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka