Načítám...
  Zpět na výpis

Jídelní stůl Jonas 200x100 cm

Moderní jídelní stůl s masivní deskou

ID produktu: Nordic:57235

Cena s DPH:
24 340 Kč
Cena bez DPH:
20 115 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
NordicDesign - podnože RAL:
Dostupnost:
Nejdříve zadejte parametry
Tuto kombinaci nelze koupit
Na objednávku
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Jídelní stůl Jonas je tvořen moderním spojením masivního dřeva a lakovaného kovu. Minimalistický a velmi atraktivní design stolu Jonas výborně doplní zejména moderní jídelny s prvky industriálního i skandinávského stylu

Značka Nordic – to je dokonalé propojení minimalismu a moderního skandinávského designu. Produkty této značky jednoznačně zaujmou svým propracovaným zpracováním a kombinací materiálů jako je lakovaný kov, masivní dřevo a kvalitní potahové látky v nádherných barvách. V nabídce naleznete zejména pohovky, křesla, stoly a unikátní osvětlení. Nechte se okouzlit výjimečnou kvalitou, nadčasovostí a působivou jednoduchostí produktů značky Nordic.

Základní rozměry:

Výška: 78 cm
Šířka: 200 cm
Hloubka: 100 cm

Materiál:

Deska - masivní dubové dřevo
Podnož - lakovaný kov

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka