Načítám...
  Zpět na výpis

Podnos ZUIVER TRAY, šedá

Elegantní mramorový podnos Tray v mramorovém provedení

ID produktu: 8800008

Cena s DPH:
762 Kč
Cena bez DPH:
630 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 11.7.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Impozantní doplněk, který přemění Vaší domácnost na tu nejmodernější kavárnu. Podnos Vám nabízí kruhový průřez pro šálek kávy nebo čaje, a také obdélníkový průřez pro umístění dezertu a malé lžičky.

Zuiver je mladá perspektivní značka pocházející z Nizozemí, která svým neotřelým rukopisem dobývá svět. Zakládá si na cenové dostupnosti a jejím hlavním cílem je tvořit originální, a hlavně kvalitní nábytek, následující trendy nejen interiéru ale i životního stylu. Zuiver dokáže zaujmout široké pole zákazníků, protože kdo by nechtěl mít ve svém domově unikát ze země tulipánů? 

Základní rozměry:

Šířka: 22 cm
Hloubka: 10 cm
Výška:  1,5 cm

Materiál:

mramor.

 

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čisticími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Poptávka