Načítám...
  Zpět na výpis

Odkládací žebřík WLL HARRY

Odkládací žebřík Harry v teakovém provedení

ID produktu: S7900006

Cena s DPH:
1 250 Kč
Cena bez DPH:
1 033 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 26.4.2019
Skladem:
2 Ks
Počet:
Ks
Informace o produktu

Elegantní odkládací žebřík Harry v provedení z masivního teakového dřeva. Poměrem větší část žebříku je v přírodní barvě, avšak dvě příčky jsou společně s menší částí hlavních podpěr černě zabarvené. Harry Vás zaujme svojí originalitou pomocí menšího opracování dřeva, díky kterému je každý žebřík jinak tvarovaný.

White Label Living je nizozemská značka vyznačující se specifickým designem. Vyniká v minimalistických kombinacích přírodních materiálů a příjemně tlumených tónů barev. Jejich tým často a rád zpracovává materiály jako je dřevo a kov. Dále si zakládá také na vynikajícím zpracování, a proto se řadí mezi nejpreciznější výrobce na trhu interiérového designu. Sortiment této značky zaujme každého, kdo chce žít stylově a pohodlně.

Základní rozměry:
Šířka: 50 cm
Hloubka: 9 cm
Výška: 151 cm
Nosnost: 20 kg   

Materiál:
teakové dřevo

 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka