Načítám...
  Zpět na výpis

Stůl ZUIVER STORM 180x90 cm, přírodní

Multifunkční stůl Storm z jasanového dřeva

ID produktu: 2100065

Cena s DPH:
20 273 Kč
Cena bez DPH:
16 754 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 5.8.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Elegantní design ve spojení s vysokou praktičností vytváří ze stolu Storm dechberoucí umělecké dílo. Holandští designéři dbali při navrhování tohoto stolu velký důraz na detail a kvalitu výsledného produktu. Storm lze navíc použít jako jídelní, tak pracovní stůl.

Zuiver je mladá perspektivní značka pocházející z Nizozemí, která svým neotřelým rukopisem dobývá svět. Zakládá si na cenové dostupnosti a jejím hlavním cílem je tvořit originální, a hlavně kvalitní nábytek, následující trendy nejen interiéru ale i životního stylu. Zuiver dokáže zaujmout široké pole zákazníků, protože kdo by nechtěl mít ve svém domově unikát ze země tulipánů?

Základní rozměry:

Šířka: 180 cm
Hloubka: 90 cm
Výška: 75 cm
Vzdálenost podnože: 168 x 78 cm
Výška stolové desky: 25 mm
Síla podnože: 60 mm

Materiál:

Deska - MDF, jasanová dýha
Podnož, hrany stolu - masivní jasanové dřevo

 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čisticí prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka

Doporučené produkty

Stůl ZUIVER STORM 220x90 cm, černá

Multifunkční stůl Storm v černém provedení

Výrobce: Zuiver

Skladem u dodavatele

22 823 Kč 18 862 Kč bez DPH