Načítám...
  Zpět na výpis

Noční stolek Catico

Stylový noční stolek z masivního dřeva

ID produktu: Sin:38424

Akční cena s DPH:
2 945 Kč
Akční cena bez DPH:
2 434 Kč
Původní cena s DPH:
4 908 Kč
Ušetříte:
1 963 Kč
Doprava Geis s DPH:
99 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 20.8.2019
Skladem:
1 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Noční stolek ze série Catico je vyroben z masivního akátového dřeva a výborně doplní zejména ložnice zařízené jednoduše a také ty v klasickém stylu. Díky ruční výrobě a přírodnímu materiálu je každý výrobek originál a vnese do vašeho domova útulnou a příjemnou atmosféru.

V nabídce značky Culty Home naleznete nábytek a dekorace v klasickém i moderním designu. Ať už se jedná o osvětlení, jídelní stůl, komodu nebo dekorace, společnými znaky jsou vždy vysoká kvalita použitých materiálů, jakými jsou například masivní dřevo nebo kov, dále dokonalé zpracování a působivost. Zamilujte si nadčasovost a styl značky Culty Home a dodejte svému domovu harmonii a také naplno vyjádřete svou osobitost.

Základní rozměry:

Výška: 56 cm 
Šířka: 40 cm
Hloubka: 35 cm
Výška podnože: 19 cm

 


Materiál:

lakované, masivní akátové dřevo.


Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka