Načítám...
  Zpět na výpis

Rozkládací pohovka Lyfte, světle modrá

Designová pohovka ve světle modrém provedení

ID produktu: Sin:38441

Cena s DPH:
13 779 Kč
Cena bez DPH:
11 388 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 25.3.2019
Skladem:
1 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Rozkládací pohovka Lyfte ve světle modrém provedení zaujme všechny obdivovatele skandinávského stylu. Jednoduché linie, nadčasový design a jemný barevný odstín tvoří krásný a poutavý celek, který dodá vašemu obývacímu pokoji útulnou atmosféru a současný trend.

V nabídce značky Culty Home naleznete nábytek a dekorace v klasickém i moderním designu. Ať už se jedná o osvětlení, jídelní stůl, komodu nebo dekorace, společnými znaky jsou vždy vysoká kvalita použitých materiálů, jakými jsou například masivní dřevo nebo kov, dále dokonalé zpracování a působivost. Zamilujte si nadčasovost a styl značky Culty Home a dodejte svému domovu harmonii a také naplno vyjádřete svou osobitost.

Základní rozměry:

Šířka: 210 cm
Výška: 79 cm
Hloubka: 80 cm
Šířka sedu: 190 cm
Výška sedu: 43 cm
Hloubka sedu: 55 cm
Výška loketní opěrky: 63 cm
výška opěradla: 47cm
rozložená plocha: 195 cm x 105 cm

Materiál:

čalounění - sametová látka (100% polyester)
Podnož - masivní dřevo


Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka