Načítám...
  Zpět na výpis

Jídelní stůl Tulip 120 cm, mramor/bílá

Designový jídelní stůl Tulip s mramorovou deskou

ID produktu: kh:4148

Cena s DPH:
27 346 Kč
Cena bez DPH:
22 600 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 1.8.2019
Skladem u dodavatele:
7 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Designový kulatý jídelní stůl Tulip upoutá na první pohled svým velice moderním provedením. Deska stolu je vyrobena z mramoru a je doplněna o podnož z práškově lakovaného kovu v bílém lesku. Stůl Tulip doladí kuchyň či jídelnu a dodá danému prostoru eleganci a nový ráz. 

Culty Gold je značkou, v jejíž nabídce naleznete zejména moderní kousky inspirované světovým designem.  Stylové barové židle, pohodlná křesla nebo exkluzivní osvětlení, která výborně doplní soukromé i veřejné prostory. Zamilujte si působivost a kvalitu nábytku značky Culty Gold.

 

Základní rozměry:

Výška: 74 cm
Šířka: 120 cm
Hloubka: 120 cm

Hmotnost: 54 kg

Materiál:

mramor, lakovaný kov

Tip: Produkt doporučujeme naimpregnovat a čistit pouze kvalitními čistícími prostředky (při výběru přípravků buďte opatrní. Prostředky na bázi kyseliny mohou povrch poleptat a nevratně poškodit). Na vyčištění skvrn je vhodný i kaolín smíchaný s vodou nanesený na bělidlem nebo peroxidem vodíku navlhčené místo.

Poptávka