Načítám...
  Zpět na výpis

Pracovní stůl LaForma Alexis, dub/bílá

Moderní pracovní stůl Alexis s kovovou podnoží v bílém provedení

ID produktu: CC0302M05S

Cena s DPH:
6 390 Kč
Cena bez DPH:
5 281 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 19.6.2019
Skladem:
1 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Pracovní stůl Alexis je díky svému kvalitnímu provedení a elegantnímu designu vhodný do všech moderních domácností. Deska stolu je podpořena kovovou podnoží v bílém provedení zabezpečující perfektní stabilitu.

La Forma je svěží, španělská značka, která nabízí své designy po celém světě. Jejím cílem je být součástí každého interiéru, ale zároveň nezapomenout na kvalitu provedení a hloubku v konceptu designu.

Snaží se mimo jiné nábytek navrhovat v udržitelných a ekologických materiálech. La Forma je vhodná zejména pro ty, kteří by měli rádi vyladěný domov a zároveň myslí na životní prostředí.

  

Základní rozměry:

Šířka: 90 cm
Hloubka: 48 cm
Výška: 79 cm
Výška podnože: 72,5 cm
Výška desky stolu: 6,5 cm
Hmotnost: 14,7 kg 

 

Materiál:
Deska – překližka, dubová dýha
Podnož – kov (lakovaný bílou barvou) 

 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Dokumenty ke stažení (1)

Dostupné dokumenty

Poptávka