Načítám...
  Zpět na výpis

Židle WLL GEE, černá

Stylová židle z masivního dřeva v přírodní a černé barvě

ID produktu: S1100224

Cena s DPH:
2 270 Kč
Cena bez DPH:
1 876 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 23.5.2019
Skladem:
1 Ks
Počet:
Ks
Informace o produktu

Stylová židle Gee je vyrobena z masivního kaučukového dřeva. Tato židle zaujme svým klasickým designem a také atraktivní barevnou kombinací lakovaného dřeva. Vneste do svého domova originalitu a jemné retro s židlí Gee.

White Label Living je nizozemská značka vyznačující se specifickým designem. Vyniká v minimalistických kombinacích přírodních materiálů a příjemně tlumených tónů barev. Jejich tým často a rád zpracovává materiály jako je dřevo kov. Zakládá si vždy na vynikajícím zpracování povrchových úprav a řadí se tak k nejpreciznějším na trhu interiérového designu.

Základní rozměry:
Šířka: 52 cm
Hloubka: 54 cm
Výška: 76 cm
Výška sedáku: 45 cm
Hloubka sedáku: 41 cm
Nosnost: 110 kg  
Hmotnost: 11 kg

Materiál: 
lakované kaučukové dřevo.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka