Načítám...
  Zpět na výpis

Toaletní stolek Erin

Toaletní stolek v černém provedení

ID produktu: dee:373774-Z

Cena s DPH:
4 084 Kč
Cena bez DPH:
3 375 Kč
Doprava Geis s DPH:
449 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 7.8.2019
Skladem v NL:
100 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Toaletní stolek Erin je krásným kusem nábytku, který okouzlí svým klasickým designem. Atraktivním detailem stolku je tvarovaná podnož, která podtrhuje jeho celkovou eleganci. Úložný prostor stolku překvapí zabudovaným zrcadlem a také praktickým členěním, které oceníte zejména při ukládání šperků či kosmetiky. 

Značka Hoorns to je působivé spojení kvalitních materiálů a unikátní design. Krásné potahové látky, masivní dřevo a kov zde dávají vzniknout osobitému nábytku a dekoracím, které zútulní váš domov a vnesou do něj atmosféru s jemnými prvky vintage a skandinávského stylu.

Materiál:

Výška: 78 cm
Šířka: 75 cm
Hloubka: 38 cm
Síla desky: 2 cm
Průměr podnože: 5 cm

Materiál:

lakované MDF, lakované borové dřevo.

 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

 

Poptávka