Načítám...
  Zpět na výpis

Komoda DUTCHBONE FUZ 118 cm

Stylová komoda z borového dřeva ve vintage stylu

ID produktu: 4100015

Cena s DPH:
12 725 Kč
Cena bez DPH:
10 516 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dostupnost:
Na objednávku
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Komoda Fuz je působivým kusem nábytku, který zaujme na první pohled díky svému provedení ve stylu vintage. Krásným detailem je vyřezávaný květinový ornament a také jemná patina narušení laku, která jen podporuje dojem starých časů. Komoda Fuz velmi dobře doladí interiéry s rustikálními prvky i interiéry zařízené v selském stylu.

Dutchbone je inovativní nizozemská značka, která se často inspiruje cestovatelskou tématikou. Jejich design je výjimečný vyjádřením pocitů, ať už z cest nebo ze samotného interiéru. Snaží se skloubit tradiční řemeslné techniky a inovaci. Vzniká tak jednoznačné unikum na poli designu a interiéru.  

Základní rozměry:
Šířka: 64 cm
Hloubka: 40 cm
Výška: 118 cm
Výška podnože: 10 cm


Materiál:
lakované borové dřevo

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka

Doporučené produkty

Komoda DUTCHBONE FUZ 159 cm

Stylová komoda z borového dřeva ve vintage stylu

Výrobce: Dutchbone

Skladem u dodavatele

12 725 Kč 10 517 Kč bez DPH