Načítám...
  Zpět na výpis

Pohovka Lameo

Stylová pohovka s zeleným čalouněním

ID produktu: dee:373779-O

Cena s DPH:
16 988 Kč
Cena bez DPH:
14 040 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 7.8.2019
Skladem v NL:
3 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Poutavý design s nádechem retro stylu - to je pohovka Lameo! Příjemný zelený odstín čalounění tvoří s kovovou, minimalistickou podnoží, ozvláštněnou o dřevěnou opěrkou, atraktivní celek, který je jako stvořený pro domácí pracovnu, ale i obývací pokoj. Zamilujte si maximální komfort a moderní retro i vy s pohovkou Lameo.

Značka Hoorns to je působivé spojení kvalitních materiálů a unikátní design. Krásné potahové látky, masivní dřevo a kov zde dávají vzniknout osobitému nábytku a dekoracím, které zútulní váš domov a vnesou do něj atmosféru s jemnými prvky vintage a skandinávského stylu.

Základní rozměry:

Výška: 78 cm
Šířka: 185 cm
Hloubka: 80 cm
Výška sedáku: 45 cm
Šířka sedadla: 178 cm
Hloubka sedadla: 51 cm
Výška opěrky: 62 cm
Šířka opěrky: 6 cm
Výška podnože: 33 cm

Materiál: 

Čalounění - 76%polyester, 16%viskóza, 8%linen
Podnož - lakovaný kov, masivní dřevo


Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

 

 

Poptávka