Načítám...
  Zpět na výpis

Odkládací stolek Moiry Ø 36cm, zlatá

Odkládací stolek Moiry v barevném provedení tmavě šedá-zlatá

ID produktu: in:38566

Cena s DPH:
1 885 Kč
Cena bez DPH:
1 558 Kč
Doprava Geis s DPH:
99 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 10.7.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Odkládací stolek Moiry ukazuje, jak udělat elegantní vzhled s praktickým využitím. Jeho horní desku lze sundat a získáte tak úložný prostor. Jelikož je v celokovovém provedení, je velice pevný a stabilní. Uplatnění najde ve většině typů interiérů.

V nabídce značky Culty Home naleznete nábytek a dekorace v klasickém i moderním designu. Ať už se jedná o osvětlení, jídelní stůl, komodu nebo dekorace, společnými znaky jsou vždy vysoká kvalita použitých materiálů, jakými jsou například masivní dřevo nebo kov, dále dokonalé zpracování a působivost. Zamilujte si nadčasovost a styl značky Culty Home a dodejte svému domovu harmonii a také naplno vyjádřete svou osobitost.

Základní rozměry:
Výška: 29 cm
Průměr desky: 36 cm

Materiál: 
lakovaný kov.

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Poptávka