Načítám...
  Zpět na výpis

Komoda Fera 160 cm, mangové dřevo

Komoda Fera z masivního mangového dřeva

ID produktu: in:38731

Cena s DPH:
17 290 Kč
Cena bez DPH:
14 289 Kč
Doprava Geis s DPH:
449 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dostupnost:
Na objednávku
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Komoda Fera je vhodná jak do moderně, tak klasicky zařízeného interiéru. Spojení několika barev se dřevem vytvoří nerozlučný celek, kterého se už nevzdáte. Nabízí úložný prostor v podobě 4 polic s posuvnými dvířky. 

V nabídce značky Culty Home naleznete nábytek a dekorace v klasickém i moderním designu. Ať už se jedná o osvětlení, jídelní stůl, komodu nebo dekorace, společnými znaky jsou vždy vysoká kvalita použitých materiálů, jakými jsou například masivní dřevo nebo kov, dále dokonalé zpracování a působivost. Zamilujte si nadčasovost a styl značky Culty Home a dodejte svému domovu harmonii a také naplno vyjádřete svou osobitost.

Základní rozměry: 
Hloubka: 45 cm
Výška: 84 cm
Šířka: 160 cm
Výška nohou: 23 cm

Materiál:
masivní mangové dřevo 

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka