Načítám...
  Zpět na výpis

Regál Raffo se zásuvkami

Regál Raffo se zásuvkami ve stylovém minimalistickém provedení

ID produktu: dee:800900-Z

Cena s DPH:
23 910 Kč
Cena bez DPH:
19 760 Kč
Doprava Geis s DPH:
549 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 20.5.2019
Skladem v NL:
22 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Regál Raffo je ideálním řešením pro všechny, kteří si chtějí zachovat "vzdušnost" prostoru a zároveň získat univerzální odkládací a úložný prostor. Ten je tvořen dostatečným počtem boxů a zásuvek. Skvěle zastoupí funkci "otevřené" a minimalistické knihovny, popřípadě skvěle poslouží jako vitrína do pracovny, obývacího pokoje, ale i dětského. Neutrální černá barva podtrhuje chytrý  a elegantní design.

Značka Hoorns to je působivé spojení kvalitních materiálů a unikátní design. Krásné potahové látky, masivní dřevo a kov zde dávají vzniknout osobitému nábytku a dekoracím, které zútulní váš domov a vnesou do něj atmosféru s jemnými prvky vintage a skandinávského stylu.

Základní informace:
Výška: 220 cm (výškově nastavitelné nohy)
Šířka: 123 cm
Hloubka: 45 cm
Výška jednoho boxu: 40 cm
Šířka jednoho boxu: 59,5 cm
Hloubka jedné zásuvky: 31 cm
Tloušťka sloupků: 22 x 22 mm

Materiál:
Zásuvky: lakované bukové dřevo, černá barva
Podnož/konstrukce: lakovaný kov, černá barva

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, která nejsou chráněná fólií či lakem.

Poptávka