Načítám...
  Zpět na výpis

Jídelní stůl Tulisa

Designový jídelní stůl ve stylovém spojení dřeva a kovu

ID produktu: 126276

Cena s DPH:
18 231 Kč
Cena bez DPH:
15 067 Kč
Doprava Geis s DPH:
749 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dostupnost:
Na objednávku
Skladem u dodavatele:
0 Ks
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Jídelní stůl Tulisa je charakteristický pro svou jednoduchou konstrukci, která hledá inspiraci v minimalismu a přírodních materiálech. Robustní deska z lakovaného dubového dřeva společně s kovovou podnoží v černé barvě vytváří působivou kombinaci. Díky tomu se hodí do každého interiéru a designového prostředí.

Značka Culty nabízí stylový nábytek a osvětlení, které vhodně doplní soukromý i veřejný prostor. V nabídce naleznete krásné osvětlení, pohodlná křesla a také jídelní židle a stoly. Vyberte si z bohaté nabídky působivých a originálních produktů nebo vneste do svého interiéru osobitý kousek inspirovaný některou z ikon moderního designu, jako jsou křesla Egg nebo židle Tulip.

Základní informace:
Výška: 75 cm
Šířka: 100 cm
Hloubka: 100 cm

Materiál:
Deska: lakované dubové dřevo, přírodní barva
Podnož: lakovaný kov, černá barva

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka