Načítám...
  Zpět na výpis

Pracovní stůl DUTCHBONE FINN

Vintage psací stůl z masivního dřeva

ID produktu: 2600011

Cena s DPH:
12 927 Kč
Cena bez DPH:
10 683 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dostupnost:
Na objednávku
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Stůl Finn je velmi elegantním psacím stolem, který svým designem evokuje atmosféru počátku 20. století. Lakované jasanové dřevo spolu se sametovým panelem tvoří luxusně vyhlížející kombinaci. Tento stůl bude jedinečným doplňkem vašeho obývacího pokoje, domácí pracovny ale i ložnice, kde poslouží jako toaletní stolek. 

Dutchbone je inovativní nizozemská značka, která se často inspiruje cestovatelskou tématikou. Jejich design je výjimečný vyjádřením pocitů, ať už z cest nebo ze samotného interiéru. Snaží se skloubit tradiční řemeslné techniky a inovaci. Vzniká tak jednoznačné unikum na poli designu a interiéru.  

Základní rozměry:
Výška: 102 cm
Šířka: 110 cm
Hloubka 56,5 cm
Síla desky: 30 mm
Max. nosnost: 120 kg 

Materiál:

masivní jasanové dřevo ošetřené lakem, sametová látka (100% polyester)

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka