Načítám...
  Zpět na výpis

Konferenční stolek Laforma Ulrich

Konferenční stolek LaForma Ulrich v elegantním černém designu

ID produktu: CC0707R01

Cena s DPH:
3 630 Kč
Cena bez DPH:
3 000 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 19.8.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Konferenční stolek LaForma Ulrich je charakteristický svým jednobarevným a elegantním provedením v černé barvě. Kovová konstrukce je odolná a zaručuje dostatečnou stabilitu. Díky tomu je vhodný nejen do všech druhů interiérů, ale také do venkovního prostředí.

LaForma je svěží, španělská značka, která nabízí své designy po celém světě. Jejím cílem je být součástí každého interiéru, ale zároveň nezapomenout na kvalitu provedení a hloubku konceptu. Snaží se mimo jiné nábytek navrhovat v udržitelných a ekologických materiálech. LaForma je vhodná zejména pro ty, kteří by měli rádi vyladěný domov a zároveň myslí na životní prostředí.

Základní informace:
Výška: 33 cm
Šířka: 70 cm
Hloubka: 70 cm

Materiál:
Deska stolu: poly-cement, lakovaný kov, černá barva
Konstrukce/podnož: lakovaný kov, černá barva

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Poptávka

Doporučené produkty

Jídelní stůl LaForma Ulrich

Jídelní stůl LaForma Ulrich v elegantním černém designu

Výrobce: LaForma

Skladem v ES

6 026 Kč 4 980 Kč bez DPH