Načítám...
  Zpět na výpis

Konferenční stolek Tabanda Moose 59 cm, dub

Designový konferenční stůl s podnoží v dubovém odstínu

ID produktu: moose_M_OAK

Cena s DPH:
11 934 Kč
Cena bez DPH:
9 863 Kč
Doprava Geis s DPH:
549 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 26.7.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Designový konferenční stolek Moose zaujme svou netradiční podnoží připomínající paroží. Je vhodný zejména do moderních interiérů zařízených v duchu skandinávského stylu. Stolek je k dispozici v dubovém a ořechovém provedení.

Společnost TABANDA přichází na trh s unikátním, vysoce kvalitním, ručně vyráběným nábytkem. Jejich originální designérský styl je založený na jemných kontrastech a spojování zdánlivě nespojitelného: přírodních motivů s geometrickými tvary, industriálních prvků s veselými barvami. Každý kus nábytku je navržený a propracovaný do posledního detailu a potěší každého, kdo má rád kvalitu, osobitost, naturalismus a originalitu.

Základní rozměry:

Průměr: 59 cm
Síla skleněné desky: 8 mm
Výška: 34 cm

Materiál:

Podnož - březová překližka s dubovou dýhou
Deska - tvrzené sklo

 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

Dokumenty ke stažení (2)

Dostupné dokumenty

Poptávka