Načítám...
  Zpět na výpis

Pojízdný kontejner Adeli, bílá

Moderní pojízdný kontejner v bílém provedení z produktové řady Adeli

ID produktu: in:16808

Cena s DPH:
3 490 Kč
Cena bez DPH:
2 884 Kč
Doprava Geis s DPH:
99 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 18.7.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Moderní pojízdný kontejner Adeli ve vysokém lesku je vhodný nejen pod stůl ze stejné produktové řady. Od teď bude Vaše kancelář v dokonalém pořádku.

V nabídce značky Culty Home naleznete nábytek a dekorace v klasickém i moderním designu. Ať už se jedná o osvětlení, jídelní stůl, komodu nebo dekorace, společnými znaky jsou vždy vysoká kvalita použitých materiálů, jakými jsou například masivní dřevo nebo kov, dále dokonalé zpracování a působivost. Zamilujte si nadčasovost a styl značky Culty Home a dodejte svému domovu harmonii a také naplno vyjádřete svou osobitost.

 

Základní rozměry:

Šířka: 45 cm

Výška: 65 cm

Hloubka: 40 cm

 

Materiál:

deska - lakovaná MDF, záda - HDF (tl. 3 mm), pojezdy - FGV.

 

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Po umytí vytřete povrch do sucha jemným hadříkem. Při mytí je dobré netlačit na povrch nábytku a vyhýbat se místům, které nejsou chráněné fólií či lakem.

 

Poptávka