Načítám...
  Zpět na výpis

Komoda Aspen 135 cm, sheesham

Designová komoda Aspen vyrobená z masivního sheeshamového dřeva

ID produktu: in:22686

Cena s DPH:
14 790 Kč
Cena bez DPH:
12 223 Kč
Doprava Geis s DPH:
449 Kč ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 8.7.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Designová komoda Aspen je nádherná komoda vyrobená z sheeshamového dřeva. Lakované masivní dřevo ve spojení s jednoduchým designem tvoří velmi silnou a nadčasovou kombinaci a pozvedne každý interiér. Komoda je opatřena praktickým úložným prostorem tvořeným dvěma postranními skřínkami a třemi zásuvkami a je také výbornou volbou pro všechny, kteří ocení originalitu a vysoce kvalitní řemeslné zpracovaní. 

V nabídce značky Culty Home naleznete nábytek a dekorace v klasickém i moderním designu. Ať už se jedná o osvětlení, jídelní stůl, komodu nebo dekorace, společnými znaky jsou vždy vysoká kvalita použitých materiálů, jakými jsou například masivní dřevo nebo kov, dále dokonalé zpracování a působivost. Zamilujte si nadčasovost a styl značky Culty Home a dodejte svému domovu harmonii a také naplno vyjádřete svou osobitost.

  • Ruční zpracování
  • Kvalitní materiálové provedení

Základní rozměry:

Šířka: 135 cm
Výška: 70 cm
Hloubka: 43 cm

Materiál:

Masivní sheeshamové dřevo, kov (úchytky)


Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka