Načítám...
  Zpět na úvod

Architekti/B2B

obr1-horz.png

VÍTEJTE V NAŠEM PROSTORU URČENÉM PRO ARCHITEKTY A INTERIÉROVÉ DESIGNÉRY!

 Moc dobře víme, co obnáší zařizování interiéru a kolik práce obnáší každá fáze projektování.

Chceme našimi produkty podtrhnout Váš nápad i výsledný koncept.

Dlouhodobě spolupracujeme s mnoha architektonickými ateliéry a designéry v oblasti interiérů. Začněte s námi spolupracovat i Vy!

Nabízíme profesionální spolupráci při návrhu a realizaci interiéru. Zajišťujeme kompletní dodávky nábytku a bytových doplňků včetně dopravy a montáže.

V případě zájmu o spolupráci nás neváhejte kontaktovat: Tel.: +420 731 639 718 - Petr Došlý Obchodní ředitel.PROSTOR PRO VAŠE SCHŮZKY S KLIENTY

V rámci našich dalších služeb máte možnost nerušeného setkání s Vašimi klienty v našem showroomu v Plzni a Praze. K dispozici je Vám místo pro parkování, prostor k nerušenému jednání, široká škála vzorků přímo na místě, služby naší recepce, wi-fi. 

ZAPŮJČENÍ VZORKŮ

Víme, že pro Vaše klienty potřebujete mít k dispozici vzorky materiálů. Díky registraci Vám nabízíme možnost vyžádat si zapůjčení vybraných vzorků na 2 pracovní dny.

Množství, doba a způsob doručení je dle individuální domluvy.

 

V případě Vašeho zájmu nás neváhejte kontaktovat:

+420 731 639 718

info@designovynabytek.cz

 

3D modely k produktům ke stažení

people-coffee-notes-tea.jpg

Myslíme si, že zajisté oceníte naši neustálou snahu o inovace. Je nám naprosto jasné, co všechno povolání architekta obnáší, proto vám chceme práci trochu usnadnit. Neustále se snažíme o zlepšování služeb.  Dovedlo nás to k myšlence zpřístupnění 3D modelů u vybraných produktů. Díky tomu získáte lepší představu o vašem projektu. 3D modely naleznete ve dvou nepoužívanějších formátech – 3DS a DWG.

pexels-photo-595847.jpeg

Kliknutím sem přejdete na celou nabídku produktů, které 3D modely obsahují a můžete si je volně stáhnout. Nabídku produktů s 3D modely budeme neustále rozšiřovat a pravidelně aktualizovat. Použití 3D modelů je v zahraničí již po několik let standardem. 

Přejít na 3D produkty