Veletrh Imm Cologne 2019

V lednu jsme již po třetí navštívili veletrh Imm Cologne. Na veletrhu vystavují nejpřednější designová studia a představují zde své novinky na následující rok. Prohlédli jsme si desítky expozic vystavovatelů z řad mladých začínajících designérů i zavedených značek z dlouholetou tradicí. Podařilo se nám posílit vztahy s našimi současnými partnery a také navázat nové, velmi zajímavé spolupráce, s nimiž vás budeme seznamovat v průběhu celého roku. Zajímá vás jak takový veletrh nábytku vypadá nebo jste zvědaví jaké materiály, barevné kombinace či styly budou zářit tento rok? Projděte se s námi veletrhem Imm Cologne.

IMM Cologne1

 

IMM Cologne

 

Sametová revoluce pokračuje

Samet je tu opět i pro další sezónu. Hýří všemi barvami a sluší designovkám inspirovaným 50. léty i modernímu minimalismu. Učarovaly vás sametové kousky nebo tomuto trendu stále odoláváte? My mu říkáme jednoznačné ano! 

Retro i přírodní motivy

Květinové, tropické i geometrické vzory jsou zkrátka v kurzu. Velká pohovka, křeslo či malý doplněk v podobě polštáře - designeři se divokých vzorů a barev letos opravdu nebojí. Na své si jistě přijdou milovníci rozkvetlé džungle i hravého retro stylu.

Zlatá stále v kurzu!

Zlatá a zlatavé odstíny jsou s námi několik sezón a nutno přiznat, že tento trend rozhodně nepolevuje. Zlaté barvě sluší jemné detaily, ale nebojí se být ani středem pozornosti. Výborně si rozumí s tmavými odstíny dřeva a samet je rozhodně její velkou láskou. Ať už máte k této královské barvě jakýkoli vztah, jedno je jisté - zlatá si letos podmaňuje interiéry!  

 

Doprava zcela zdarma
Garance nejlepší ceny
Vrácení zcela zdarma
Do 2. dne u Vás doma
Výdejny po celé ČR