Záříme v novém!

Již přes tři roky vám pomáháme plnit si sny o stylovém bydlení a žít své designové příběhy. Ale až teď přišla chvíle, kdy vám konečně můžeme s velkou parádou představit projekt, který byl dlouho naším designovým snem.  Po mnoha měsících usilovné práce, kdy naše vize získávala jasné kontury a propracovávali jsme i ty nejmenší detaily, se stal náš sen o designové revoluci skutečností. Vítáme vás tedy na našem novém webu! A co, že jsme si to pro vás připravili za novinky?

Svěží refresh designu

clanek listy

Designová revoluce si samozřejmě zaslouží nový a vylepšený design. Abychom předešli zmatkům v navigaci na webu, tak jsme ponechali stejné rozhraní, avšak přibylo mnoho nových a užitečných funkcí. Zlepšili jsme řazení a členění produktů, s tím souvisí také rozšíření našeho sortimentu o nové produkty a kategorie. Dále pro vás máme mnoho nových informací a doprovodných textů, které zpříjemní vaši orientaci na e-shopu.

Řazení podle filtrů

Máte pocit, že by vašemu obývacímu pokoji slušel červený sametový ušák? Uvědomujeme si, že nikdo nechce plýtvat svým drahocenným časem a trávit dlouhé hodiny vyhledáváním toho pravého kousku. Přidali jsme proto novinku – funkce filtrů pro snadnější a pohodlnější vyhledávání. Díky tomu se zkrátilo vyhledávání produktů na pouhých několik kliknutí. 

Doprava zdarma

Součástí spuštění nového webu je také zářijová akce doprava ZDARMA na všechny námi nabízené produkty, a to až do konce září. Pravě teď máte skvělou příležitost nakoupit vámi vyhlédnuté designové kousky, a ještě při tom ušetřit. Tak proč váhat?!

Bold monkey

bold monkey_banner clanek

Hrdě vám představujeme novou značku s odvážným a lehce dekadentním názvem Bold Monkey. Koncept značky jde vlastní cestou, je charakteristický pro svůj hravý a barevný design, který se od konkurence odlišuje svou originalitou a jedinečností. Značku, její myšlenky a stěžejní produkty vám představíme v dalším článku.

Doprava zcela zdarma
Garance nejlepší ceny
Vrácení zcela zdarma
Do 2. dne u Vás doma
Výdejny po celé ČR