TON

Značka TON – legenda mezi židlemi!

Vyniká svou historií, tradicí, technologií i designem. Pojďme se na TON podívat zblízka.

Když se v týmu Designového nábytku rozmýšlíme nad dodavateli, rádi mezi značky zařadíme nejen originální a netradiční kousky, ale také zejména nestárnoucí klasiku. I proto nemůže chybět právě legendární a nadčasová značka TON, kterou zařazujeme do mnoha realizací. Věříme, že i Vás značka TON okouzlila.

 

 

 

Proč nábytek TON od Designovynabytek.cz? 

Mezi naše hlavní kritérium vždy patřil servis od A do Z. Proto se od prvního poradenství a pomoci při výběru dokážeme zaměřit také na bezproblémový servis. Zajistíme pro Vás skvělé podmínky, kdy dodáme jakýkoliv kousek dle Vašeho výběru, dovezeme jej osobně až k Vám, provedeme potřebnou montáž a přebytečné obaly opět odvezeme. Zeptejte se na naší zákaznické lince na možnost interiérové realizace přímo na míru.

Jelikož je židle od značky TON skutečnou legendou, používáme designové kousky od této značky v mnoha realizacích.

 

image

 

Čím je zajímavá značka TON?

Nejzákladnější opěrnou zdí nábytku TON je zaručeně jejich technologie ohýbání dřeva, která zaručí pevnost a bytelnost každého kusu nábytku. Tuto technologii používají již od roku 1861. Od té doby se vyvinula k dalším dokonalostem nejen tato technologie, ale také nápady těch nejlepších designérů..

Díky dlouholeté tradici a zmíněné technologii se stává ze značky TON spojení jedinečné kvality, inovativních tvarů a odraz lásky ke dřevu a řemeslu.

 

  

Krásné, bytelné a nadčasové židle, křesla či stoly TON se tak stávají nábytkem, které se dědí z generace na generaci a neztrácí svůj půvab ani kvalitu. Firma TON si při výrobě zakládá na poctivém řemeslu, které je dělané s láskou a ve prospěch lidí i přírody. A to je přesně tak nejdůležitější přidaná hodnota, díky které se ze značky a nábytku TON stává legendární a nadčasová interiérová designovka. A my po ní rádi při výběru kdykoliv sáhneme.