Kariéra

Asistent zahraničního obchodu - SK

 Požadujeme :

  • vzdělání SŠ/VŠ
  • přirozený obchodní talent a prozákaznický přístup
  • výborná znalost SLOVENSKÉHO jazyka slovem i písmem
  • IT uživatelské dovednosti

Nabízíme:

  • Odpovídají ohodnocené a provize
  • příjemné pracovní prostředí a kolektiv

Náplň práce:

COMMERCE / E-SHOP MANAGER:

• Kompletní zodpovědnost za přípravu a realizaci nových e-commerce projektů

• Řízení vývoje webových stránek, následné projektové vedení

• Implementace XML

• Úzká spolupráce s IT oddělením

• Vyhodnocení úspěšnosti internetového prodeje, reporting

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání

• Znalost problematiky internetového obchodování (e-shop)

• Schopnost samostatně jednat a rozhodovat

• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

• Analytické myšlení

• Znalost MS Office

Nabízíme:

• Zázemí stabilní a prosperující společnosti

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

• Telefon

• Nástup možný ihned

• Místo výkonu práce: Plzeň

  • Kontaktní email pro zasílání CV: mudra@designovynabytek.cz