Volejte: +420 731 639 718
Po-Pá: 7-15:30

Kariéra

Referent/ka klientského oddělení

Jsme úspěšná, stabilní a rostoucí společnost. Do našeho týmu hledáme novou posilu klientského oddělení.
Vaším hlavním úkolem bude aktivní práce a jednání s klienty, komunikace s obchodním oddělením a oddělením nákupu.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty a řešení jejich požadavků
  • Úzká spolupráce s obchodním oddělením
  • Naceňování objednávek a uzavírání obchodu

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikační dovednosti a schopnost dokončit rozdělanou práci
  • Profesionální péči o naše klienty, ochotu, vstřícnost, kultivované vystupování
  • Pracovní doba 9:00 - 17:00
  • Znalost práce na počítači (MS Office, Excel)
  • Anglický jazyk (výhodou, ne podmínkou)
  • CV s fotografií

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr
  • Dobré platové ohodnocení
  • Zaměstnanecké výhody a bonusy

Nástup možný ihned.

Místo výkonu práce: Plzeň

Kontaktní email pro zasílání CV: mudra@designovynabytek.cz

Specialista pro veřejné zakázky

Jsme úspěšná, stabilní a rostoucí společnost. Rádi bychom náš tým posílili o specialistu veřejných zakázek.

  • Evidovat nabídky do výběrových řízení
  • Sledovat termíny a etapy výběrových řízení a veřejných zakázek
  • Spolupracovat s kolegy na tvorbě cenových nabídek
  • Zajišťovat logistiku dle požadavků zadávací dokumentace

Požadujeme:

  • Přesnost, samostatnost, zodpovědný přístup
  • Znalost problematiky veřejných zakázek (není podmínkou)

Nabízíme:

Skladník

  • práce ve skladu
  • balení a expedice zboží
  • naskladňování a vyskladňování

Nabízíme:

  • práce na hlavní pracovní poměr
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti
  • zajímavé platové ohodnocení

Požadujeme:

  • základní znalost práce na PC (excel)
  • pracovitost, zodpovědnost

Nástup možný ihned

Pracovní doba: 7:00 - 15:30

Místo výkonu práce: Plzeň - Roudná