Kariéra

SKLADNÍK / ŘIDIČ

Náplň práce:

  • Práce ve skladu
  • Přeprava materiálu
  • Naskladňování a vyskladňování

Nabízíme:

  • dlouhodobá práce na hlavní pracovní poměr
  • stabilní zaměstnání v prosperující společnosti

Požadujeme:

  • základní znalost práce na PC (excel)
  • pracovitost, zodpovědnost
  • praxe v řízení dodávky do 3,5 t
  • Nástup možný ihned
  • Místo výkonu práce: Plzeň - Bory

  • Kontaktní email pro zasílání CV: mudra@designovynabytek.cz

NOVÉ: ŘÍZENÍ REKLAMAČNÍHO ODDĚLENÍ:

  • Práce s vráceným zbožím – příjem reklamací, jejich posuzování a zpracování
  • Další administrativní práce

Požadavky:

  • Dochvilnost a spolehlivost
  • Dobrý logický úsudek a schopnost se rychle rozhodovat
  • Schopnost samostatně jednat a rozhodovat
  • Znalost MS Office

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti
  • Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

COMMERCE / E-SHOP MANAGER:

• Kompletní zodpovědnost za přípravu a realizaci nových e-commerce projektů

• Řízení vývoje webových stránek, následné projektové vedení

• Implementace XML

• Úzká spolupráce s IT oddělením

• Vyhodnocení úspěšnosti internetového prodeje, reporting

Požadavky:

• SŠ/VŠ vzdělání

• Znalost problematiky internetového obchodování (e-shop)

• Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou

• Analytické myšlení

Nabízíme:

• Telefon

• Místo výkonu práce: Plzeň