Načítám...
  Zpět na úvod

O nás

V našem internetovém obchodě se snažíme plnit sny a představy o vysněném interiéru všem, kteří touží po stylovém a nadčasovém nábytku a chtějí naplno vyjádřit svou osobitost. Inspirujte se současnými trendy ze světa designu a dokončete svou vizi u nás. Vneste do svého domova harmonii, moderní eleganci a originalitu.

Zařizujete-li kancelář, restauraci, kavárnu nebo jiný veřejný prostor, věříme, že naše široká nabídka nábytku, osvětlení a doplňků uspokojí i ty nejnáročnější požadavky a s naší pomocí vytvoříte moderní reprezentativní prostor, který bude odrazovým můstkem Vašeho úspěchu.

Nezabýváme se pouze prodejem nábytku, ale protože je design naší vášní, nabízíme toho mnohem více. Kompletní sortiment našich služeb společně s fotogalerií realizovaných projektů naleznete na adrese www.life-furniture.cz a také v záložce „Realizace“ zde na stránkách. 

Chceme splnit i Váš sen.


Naše služby

Prodej designového nábytku, zastoupení renomovaných značek, realizace

 V naší nabídce najdete designové výrobky světoznámých výrobců jako jsou ZUIVER, TABANDA, ALMA DESIGN, DAN FORM, TAKE ME HOME, FILAMENT STYLE, DUTCHBONE, FLYTE a další. 

Bytový interiér

Přemýšlíte o pořízení nového nábytku do svého bytu nebo domu? V naší nabídce najdete kvalitní nábytek do všech místností Vašeho domova. Od jídelny po pracovnu. A to vše na jednom místě.

Komerční interiér

  • Chcete si vybavit novou kancelář?

Dodáváme kvalitní standardní i luxusní kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla, kovový nábytek, sedací soupravy a pohovky, kancelářské stolní lampy a doplňky.

  • Máte kavárnu, bar nebo restauraci?

U nás najdete velký výběr klasických i designových židlí, křesel či barových stoliček, které Vaše návštěvníky okouzlí hned při první návštěvě Vaší kavárny, baru či restaurace. Stačí se jen podívat do naší nabídky, vybrat si tvar, barvu a materiál. 

Jste architekt, designer nebo developer?

Podívejte se do naší sekce „Architekti/B2B“ a zaregistrujte se. Naši kolegové Vás rádi zařadí do našeho B2B programu, ve kterém získáte nejen plno výhod, ale bude Vám přidělen náš B2B Specialista, který Vám kdykoliv pomůže s výběrem toho nejlepšího řešení pro Váš projekt. Přímo na míru, přímo pro Vás.