Načítám...
  Zpět na výpis

Lenoška LaForma Kubic

Lenoška LaForma Kubic je elegance s příměsí futurismu a moderny

ID produktu: CC1044J12

Cena s DPH:
19 711 Kč
Cena bez DPH:
16 290 Kč
Doprava Geis s DPH:
Zdarma ? Cena dopravy za produkt se nenásobí. Doručení proběhne v pracovní dny od 8 do 17 hodin. Řidič Vás bude ohledně doručení kontaktovat na uvedeném telefonním čísle.
Dodáme Vám:
do 19.8.2019
Počet:
Ks
Výrobce:
Informace o produktu

Lenoška LaForma Kubic je elegantním spojením eukalyptového dřeva s provazovým výpletem v šedé barvě. Lehce futuristická, přesto decentní designová lenoška je vhodná do každého interiéru a také do exteriéru. Je dostatečně pevná a působí honosným dojmem. Z důvodu použitých materiálů doporučujeme lenošku ve venkovním prostředí přikrývat.

LaForma je svěží, španělská značka, která nabízí své designy po celém světě. Jejím cílem je být součástí každého interiéru, ale zároveň nezapomenout na kvalitu provedení a hloubku konceptu. Snaží se mimo jiné nábytek navrhovat v udržitelných a ekologických materiálech. LaForma je vhodná zejména pro ty, kteří by měli rádi vyladěný domov a zároveň myslí na životní prostředí.

Základní informace:
Výška: 91 cm
Šířka: 84 cm
Hloubka: 169 cm

Materiál:
Konstrukce, podnož: eukalyptové dřevo, přírodní barva
Výplet: polyester (PP), béžová barva

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Poptávka

Doporučené produkty

Křeslo LaForma Kubic

Křeslo LaForma Kubic je elegance s příměsí futurismu a moderny

Výrobce: LaForma

Skladem v ES

7 732 Kč 6 390 Kč bez DPH