Doprava a služby

Abyste se se svou designovkou shledali co nejdříve!

Čekat na svůj nový designový kousek mohou být pěkná muka! Je úplně jedno, jestli jde o lampičku, konferenční stolek, dekorační polštář nebo novou pohovku. Každé čekání se občas zdá jako nekonečný příběh. Chceme, abyste si mohli svou designovku užívat co nejdříve, proto:

  • všechny naše skladovky odesíláme do 24h
  • na výběr máte hned z několika dopravců (Geis, DPD, TOPTRANS)
  • nabízíme osobní vyzvednutí v našem skladu, což jistě ocení hlavně horliví nedočkavci z Plzně a blízkého okolí :)

 

Větší hmotnost? Žádný problém – nechte si svůj designový kousek vynést až do bytu!

Chcete si pořídit nový jídelní stůl, šatní skříň nebo třeba komodu? Prostě nějaký větší a těžší kousek nábytku, který k přemístění potřebuje už trénovanější sval? Žádný problém! Nově jsme pro vás totiž spustili možnost výběru výnosu do patra zajištěný společností TOPTRANS. Tato služba se vám automaticky nabídne v košíku u výběru dopravy při nákupu těžších a objemnějších produktů. Problémy, které za vás vyřešíme:

  • nedostatek síly pro manipulaci a zajištění vašeho maximálního pohodlí
  • bydlíte sami a ve vašem okolí není nikdo, kdo by vám s výnosem pomohl
  • jste nemocní nebo nemáte zrovna dostatek sil

Nechte všechno na silných mužích z dopravní společnosti, kteří vám bez problémů vynesou objednanou designovku až k vám domů!

 

Designový nábytek má vlastní dopravu!

Nemáte důvěru v klasické dopravce? Žádný problém – nově dokážeme zprostředkovat dodání až k vám domů pomocí vlastní dopravy. Zásilku vám přiveze náš zkušený personál, který se postará, aby doručení proběhlo hladce a bez problému.

Máte individuální projekt? Skvělé! I zde vám můžeme pomoci. Nedělejte si zbytečné starosti – zajistíme pro vás vše od doručení, montáže až po odstranění obalového materiálu.

AdobeStock_198013233

Doprava zcela zdarma
Garance nejlepší ceny
Vrácení zcela zdarma
Do 2. dne u Vás doma
Výdejny po celé ČR