x

Architekti a designéři

 
image

"Jsem interiérová designérka a dekoratérka. Mým úkolem je vnést do skutečných potřeb klienta originalitu, kreativitu a atraktivní osobitý design. Vytvořit místo kam se bude rád vracet, ať už jde o domov, kancelář nebo komerční prostor."

Martina Kleinová

Zakladatelka projektu Interiér a Styl (Facebook)

 

image

"Zabýváme se komplexním řešením interiérů s individuálním přístupem k zákazníkovi. Nabízíme realizaci od zaměření a návrhu v podobě realistické vizualizace až po komplexní realizaci. Klademe důraz na to, aby se zákazník mohl spolehnout na nás jako na firmu s tím, že zadá svoji vizi jako zakázku a naše firma ji zrealizuje. Spolupracujeme s prověřenými firmami, které si koordinujeme a ručíme za kompletní zakázku. Navrhujeme a řešíme interiéry komerčních prostor, kanceláří, soukromých bytů, ordinací a dalších. Naší předností je i čalounická dílna, kde šijeme a čalouníme atypický nábytek dle vlastních návrhů.."

CASA interier

www.casa.cz

 

image

"Jsme společnost, která zúročuje mnohaleté zkušenosti s nabídkou systému klientských změn, projekčních prací a developerského marketingu. Zakládáme si na otevřenosti, přímém jednání a flexibilitě. Pracujeme s klienty, kterým věříme a kde funguje spolupráce. Těm nabízíme kompletní servis vybavení bytů nebo domů a to s dodávkou jak před, tak po dokončení nemovitosti."

ProBydlení

www.probydleni.cz

image

"Designuj s námi online. Jasný servis, termíny, cena a žádné háčky. Ať už potřebuješ zařídit koutek nebo celý domov. Nechceme, aby strach z neznámé spolupráce byl překážkou pro to, říct si o radu. Proto pracujeme od začátku společně, otevřeně a online."

Atelier Monday – tvé online interiérové studio

www.smashmonday.cz