Kariéra

Koho právě hledáme?

V této sekci najdete, koho bychom do našeho týmu rádi přivítali. Pokud vaše srdce tluče pro design a práce s pohodovou partou lidí a krásnými věcmi by vám úplně nevadila, rozhodně neváhejte a ozvěte se nám!

Editor produktů

Do mladého kolektivu, přijmeme zodpovědnou osobu na pozici „editor v e-shopu s designovým nábytkem“. Minimálně SŠ vzdělání s výučním listem, základní počítačové znalosti a čistý trestní rejstřík. Naše systémy Vás rádi naučíme.

Hlavní náplň práce:

  1. vytváření nových produktů pro e-shop
  2. textový popis jednotlivých produktů
  3. okrajová komunikace se zahraničními dodavateli
  4. grafická úprava fotografií

Očekáváme od Vás:

  1. dobrou znalost českého jazyka, včetně gramatiky, základní znalost anglického jazyka
  2. samostatné vytváření krátkých popisů produktů, tvorba jednoduchých článků
  3. ochotu, spolehlivost, flexibilitu, vstřícnost
  4. základní znalost grafických programů je vítána

Co Vám můžeme nabídnout:

Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace. Nabízíme příspěvek na dopravu a občerstvení, stravování ti z velké části platíme a naše produkty máš za nákupní cenu.

Místo výkonu práce:

Sklad sídlí v Chotíkově (3 km od Plzně), doprava je možná autobusem, případná spolujízda je samozřejmostí.

Skladník

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu, na pozici skladníka v e-shopu s designovým nábytkem. Umíte-li obsluhovat VZV, je to velké plus, ale rozhodně ne podmínka. Co ještě? Minimálně SŠ vzdělání s výučním listem, základní počítačové znalosti a čistý trestní rejstřík. Naše systémy Vás rádi naučíme.

Od dodavatelů budete přijímat zboží, kontrolovat při převzetí a naskladňovat do regálů. S tím souvisí i jeho vyskladňování a balení, vážení zásilek a předávání zboží dopravcům. Práce je na plný úvazek, 8hodinová pracovní doba. Přivedete-li s sebou kolegu, který tu také zůstane, odměníme Vás 5 000 Kč.

Potřebujeme k sobě někoho spolehlivého, který ke své práci přistupuje odpovědně a má chuť se zlepšovat. Jste fyzicky zdatný a manuálně zručný a u přenášení krabic vám hned „nerupne v zádech“.

Plat: 25000–28000 Kč/měsíc. Bonusy/prémie, provize z prodeje, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, možnost si napracovat hodiny, vlastní organizace náplně práce, vyhrazený čas na inovace. Nabízíme příspěvek na dopravu a občerstvení, stravování ti z velké části platíme a naše produkty máš za nákupní cenu.

Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám napsat na: prace@designovynabytek.cz

Doprava zcela zdarma
Garance nejlepší ceny
Vrácení zcela zdarma
Do 2. dne u Vás doma
Výdejny po celé ČR