O nás

 


 
 
 
image

V našem internetovém obchodě se snažíme plnit sny a představy o vysněném interiéru všem, kteří touží po stylovém a nadčasovém nábytku a chtějí naplno vyjádřit svou osobitost. Inspirujte se současnými trendy ze světa designu a dokončete svou vizi u nás. Vneste do svého domova harmonii, moderní eleganci a originalitu.

Zařizujete-li kancelář, restauraci, kavárnu nebo jiný veřejný prostor, věříme, že naše široká nabídka nábytku, osvětlení a doplňků uspokojí i ty nejnáročnější požadavky a s naší pomocí vytvoříte moderní reprezentativní prostor, který bude odrazovým můstkem Vašeho úspěchu.

 

 


 

Naše služby

 

Prodej designového nábytku, zastoupení renomovaných značek, realizace 

V naší nabídce najdete designové výrobky světoznámých výrobců jako jsou ZUIVER, TABANDA, ALMA DESIGN, DAN FORM, TAKE ME HOME, FILAMENT STYLE, DUTCHBONE, FLYTE a další. 

 

Bytový interiér

Přemýšlíte o pořízení nového nábytku do svého bytu nebo domu? V naší nabídce najdete kvalitní nábytek do všech místností Vašeho domova. Od jídelny po pracovnu. A to vše na jednom místě.

 

Komerční interiér

  • Chcete si vybavit novou kancelář?

Dodáváme kvalitní standardní i luxusní kancelářský nábytek, kancelářské židle a křesla, kovový nábytek, sedací soupravy a pohovky, kancelářské stolní lampy a doplňky.

  • Máte kavárnu, bar nebo restauraci?

U nás najdete velký výběr klasických i designových židlí, křesel či barových stoliček, které Vaše návštěvníky okouzlí hned při první návštěvě Vaší kavárny, baru či restaurace. Stačí se jen podívat do naší nabídky, vybrat si tvar, barvu a materiál. 

 

Jste architekt, designer nebo developer?

Podívejte se do naší sekce „Architekti/B2B“ a zaregistrujte se. Naši kolegové Vás rádi zařadí do našeho B2B programu, ve kterém získáte nejen plno výhod, ale bude Vám přidělen náš B2B Specialista, který Vám kdykoliv pomůže s výběrem toho nejlepšího řešení pro Váš projekt. Přímo na míru, přímo pro Vás. 

 

Doprava zcela zdarma
Garance nejlepší ceny
Vrácení zcela zdarma
Do 2. dne u Vás doma
Výdejny po celé ČR