O nás - test

 
o_nas_dopadovka_1foto

Kdo jsme

Protože chceme plnit sny všem, kteří touží po stylovém a nadčasovém nábytku. Kvůli lidem, kteří chtějí vyjádřit svou originalitu a vnést do svého domova harmonii, pořádek i nevšední designové kousky. Od roku 2015 rosteme díky vám. Děkujeme.

Kontakt

Chotíkov 388,
330 17 Chotíkov u Plzně
+420 377 958 019

Navigovat na showroom

Proč nás navštívit?

Denně nové designovky

Objevte TOP bestsellery i ještě horké novinky! Otestujte pohodlnost i kvalitu velkého nábytku, prohlédněte si dekorace a osvětlení značek z e-shopu.

Sklad plný designu

Přijďte si na vlastní kůži vyzkoušet stovky látek čalounění pro pohovky, křesla i židle. To pravé si stačí jen vybrat!

Prodejna Praha

Rozlouskneme designová dilema, provedeme vás světem trendů a rádi seznámíme s designovkami, které u vás budou jako doma.

B2B program

Rekonstrujete nebo stavíte a kromě parádních designovek potřebujete i nábytek na míru? U nás vám pomůžeme s celým projektem.

petr-mudra_dopadovka_2foto

Jsem Petr, majitel firmy

Designový nábytek jsem zakládal pro všechny, kteří mají stejně jako já rádi kvalitní design a chtějí se jím obklopovat. Každý den pro Vás vybíráme to nejlepší od světových značek. Jsme Milovníci designu.

Jdu vybírat

Jak to u nás vypadá?

o_nas3_dopadovka_sada_fotek
o_nas_dopadovka_sada_fotek
o_nas2_dopadovka_sada_fotek
petr_dosly_dopadovka_2foto

Dobré vztahy na prvním místě

Tohle je náš obchodní ředitel Petr Došlý, milovník designu, věčný optimista a vtipálek. Pečuje o dobré vztahy s dodavateli, na veletzích objevuje nové značky a se svým týmem se věnuje projektům a B2B partnerům.

Více o B2B programu

Kudy k nám

Kontakt

Chotíkov 388,
330 17 Chotíkov u Plzně

MHD spojení

Autobus – zastávka Chotíkov, spalovna | linka č. 323

Otevírací doba

Pondělí–Pátek: 9:00–17:00

Telefon

+420 377 958 019

Naše služby

b2b_realizace2
 

B2B program

Rádi vám zpracujeme cenové nabídky do 24 hodin, nabídneme individuální platební podmínky, poskytneme 3D modely produktů, naší dopravu a mnoho dalšího. Podívejte se, jaké výhody přináší spolupráce a pusťme se do projektu společně!

Více o B2B
vizualizace
 

Návrh interiéru

Pro všechny milovníky designu snící o domově ušitém jim přímo na míru je tu náš bytový designér. Nechte si od nás kompletně navrhnout domov svých snů, nebo svěřte své nápady do rukou profesionála a společnými silami vytvořte místo, kde bude nejen radost bydlet, ale i žít!

Chci návrh interiéru