Designové Vánoce...to si přeju

vanoce_dn_dopadovka04

Kam pro vánoční dárky pro milovníka útulného a atmosférického domova i světového interiérového designu? Samozřejmě k nám – na Designový nábytek. Stylových, krásných a originálních designovek máme totiž tisíce, takže to pravé designové u nás objeví opravdu každý. Jako hlavní motto letošních Designových Vánoc jsme zvolili „To si přeju”. Proč? Jednoduše protože věříme, že u nás objevíte vše pro slavnostně prostřený stůl, kouzelné dekorace pro Vánoce svých snů a samozřejmě u nás najdete krásné dárky pro všechny malé i velké designové nadšence. Ale to nejsou jediné důvody, proč vánoční nákupy vyřešit u nás.

vanoce_dn_dopadovka02

Designovka pod stromeček

Objevili jste u nás perfektní dárek, ale bojíte se, že nepřijde včas? Abychom vám výběr usnadnili, o špetku snížili hladinu předvánočního stresu a zároveň upozornili na ty kousky, které s jistotou dorazí ještě něž k vám přijde Ježíšek, opatřili jsme vybrané designovky na našem webu příznakem malého zeleného stromečku. U veškerého nábytku, doplňků, osvětlení a dekorací s tímto symbolem garantujeme doručení k vám domů do 24. 12. 2022

vanoce_dn_dopadovka03

Nevhodný dárek? Na vrácení máte 365 dní

Nalijme si čistého vína, vaječňáku, punče (jak je libo) – i když si Ježíšek s výběrem dárků dává opravdu záležet, občas se stane, že se úplně netrefí. Co pak? V Designovém nábytku myslíme i na tyhle situace, a proto u nás můžete nakupovat úplně v klidu a pohodě. Na vrácení nevhodného dárku od nás máte hromadu času, řečí čísel rovnou 365 dní. Abychom vám mohli vrátit celou částku, designovka musí být zabalená v původním obalu se všemi originálními díly a příslušenstvím a nesmí být na ní viditelné stopy používání. V opačném případě projde stav vrácené designovky individuálním posouzením a částku budeme muset úměrně snížit oproti jejím nedostatkům. Vrácení Ježíškova přehmatu probíhá úplně stejně jako jakékoliv jiné vrácení, a to přes náš reklamační formulář.

Vrácení vánoční designovky zdarma

Moc dobře víme, že našimi designovkami neobdarováváte na Vánoce jen své milované, ale moc rádi děláte radost i sami sobě. Koneckonců asi není lepší příležitost pro pořízení krásné nové pohovky, stylového křesílka do čtecího koutku či luxusní postele než jsou právě Vánoce. Co když ale nakonec nebude vybraná designovka ladit k atmosféře a stylu vašeho domova, nebude vyhovovat velikostí nebo jednoduše nebude láskou na první pohled? Vrácení většího nábytku je pro mnohé noční můrou. U nás se ale ničeho bát nemusíte. S vrácením velkého nábytku vám pomůže opět náš reklamační formulář, kde vše vyřídíte snadno, rychle a pohodlně na pár kliknutí.