x

Tipy na vánoční dárky pro děti, se kterými u stromečku zabodujete!

Co dětem k Vánocům? Velká otázka, která umí potrápit nejednu dospěláckou mysl. My dospělí se rádi chlácholíme myšlenkou, a snažíme se ji předat i těm mladším, že Vánoce nejsou tolik o dárcích, ale o tom být spolu. Ale ruku na srdce – i když jsme větší hloubku Vánoc tušili už jako děti, i tak jsme se ze všeho nejvíce těšili, co všechno z těch dopisů se Ježíškovi povedlo sehnat a co najdeme mezi dárky pod stromečkem. Vánoce jsou magický čas, kdy by se měla plnit ta nejtajnější přání. Hledáte inspiraci, čím potěšit své děti a připravit ty nejkrásnější Vánoce? Jste tu správně! 

Kvalita nad kvantitu aneb nekupujte hlouposti

Jak zní osvícená myšlenka, kterou se velká část populace snaží povýšit na každodenní standard, patří asi mezi největší rodičovské vánoční výzvy? Nekupovat hlouposti. Otázka ale zní – jde vůbec myšlenka udržitelnosti a příval upřímné dětské radosti dohromady? Jasně, že jo! Tajemstvím úspěchu je promyšlený výběr, naslouchání dětským přáním a sázka na výrobce, kteří tvoří nikoliv pro rodiče, ale pro děti.

fotky článek

Hlavně se trefit 

Jako dítě asi každý z nás zažil s dárky jistá zklamání. A zrovna nemáme na mysli nepopulární měkouše. “Nejhoršími” dárky byly rozhodně ty, s nimiž jsme se nemohli potěšit hned, ale až trochu povyrosteme, případně od jistého věku se k nim přidaly dárky “pro mimina”. Ať se vám to líbí nebo ne, věk hraje u výběru dárků pro děti zásadní roli. Pořizovat fotbalový míč pro chlapečka, který ještě leží v peřince nebo se teprve učí chodit je stejně rozumné jako kupovat chrastítko prvňáčkovi – nejen že je to zbytečné, ale víc to vypovídá o nás než o obdarovaném. :) Jak se tedy k výběru postavit? 

Dárky pro nejmenší

Výběr dárků pro ty úplně nejmladší členy rodiny je nejlepší řešit společně s rodiči. Právě oni totiž nejlépe ví, co by si pro děťátko přáli, co jim třeba ještě chybí, případně který typ hraček má u maličké či maličkého největší úspěch. Jste rodič a rady si úplně nevíte? Alfou a omegou výběru by měla být kvalita materiálů a jejich zdravotní nezávadnost a pak také sázka na výraznou, nejlépe kontrastní barevnost, kterou dobře vidí i úplně malinké děti. Z naší nabídky můžeme v tomto ohledu doporučit značku Done By Deer, QUAX, nebo Kave Home. 


1

Pro ty, co objevují svět kolem

V případě o něco větších dětí, kteří se učí objevovat svět a co všechno dokážou, je už situace zcela jiná. Tuhle drobotinu si nejsnáze získáte knížkami, stavebnicemi a skládačkami podporujícími jejich nekonečnou zvědavost i rozvoj jemné motoriky. Chybu ale například neuděláte ani plyšovou variantou oblíbeného zvířátka.  


2

Nejlepší vánoční dárky pro malé slečny a raubíře

U školkou a školou povinných už hrají hlavní roli zájmy. Pokud chcete vidět u stromku na dětských tvářičkách široký úsměv od ucha k uchu, nevyplácí se dnes úplně sázet na stereotypy. Máte doma malého kuchaříčka a princeznu, co si ze všeho nejraději hraje na indiány? Naslouchejte dětským hrám a řiďte se tím!  Nikdo jiný, než děti samotné, vám  neporadí lépe. :)

3

Značky, které tvoří s láskou k dětem

Nejen na Vánoce oceníme my dospělí nějaký ten tip na dárek pro děti. Vědět, kde hledat se hodí i na narozeniny, svátky, Den dětí nebo i jen tak za odměnu či pro radost. Na Designovynbytek.cz se snažíme přidávat značky, které okouzlí vzhledem, získají si vaši důvěru prémiovou kvalitou a tvoří s láskou ke svému zákazníkovi. Které značky znají dětskou duši i dětský svět fantazie, ví, po čem touží i nejmenší a nešlápnete s nimi vedle?

bloomingwille_blog

kave_blog

done_blog

yellow_blog