Novinky

Otevřeli jsme svou 1. prodejnu a showroom v Karlíně

Neustále hledáme cesty, jak vám být blíže a kamenná prodejna, ve kterém byste se mohli osobně seznámit našimi designovkami, byl náš velký sen. A na začátku dubna se tenhle sen stal i skutečností – otevřeli jsme pro vás nový svět designu v krásném prostoru v Karlíně. Co všechno prodejna věnovaná značce Kave Home nabízí? Proč zrovna značka Kave Home? A je to prodejna nebo showroom? Na tyhle a další otázky najdete odpověď v našem článku. 

Otevřeli jsme svou 1. prodejnu a showroom v Karlíně

Sázka na srdcovku

Nestává se často, že by svou první kamennou prodejnu e-shop věnoval jediné značce. Proč jsme se rozhodli vsadit právě na Kave Home? Tahle španělská značka a její úchvatné designovky patří v našem e-shopu k těm nejoblíbenějším. Útulný minimalismus s bohatým zastoupením přírodních materiálů, jemná paleta barev a elegantně nadčasový styl produktů značky mluví k designovým nadšencům v Čechách velmi srozumitelným jazykem a baví moc i nás. Věříme, že jsme vsadili na správnou kartu a díky bohatému a rozmanitému sortimentu, který značka nabízí, budete v naší prodejně vždy mít co objevovat, čerpat inspiraci a hlavně z čeho vybírat.

1. prodejna a showroom značky Kave Home

Prodejna a showroom v jednom

Velkorysý, vzdušný a světlý prostor o rozloze téměř 700 m², který se nám podařilo pro prodejnu získat, se nachází na adrese Rohanské nábřeží 19 v Karlíně na Praze 8. Jeho potenciál jsme chtěli využít naplno, a proto jsme se rozhodli prolnout dva koncepty – showroom a prodejnu – nabízející služby pro celé spektrum našich zákazníků. 

Sestavy jídelen, obývacích pokojů, ložnice a dalších tvoří novinky z posledních kolekcí a také dlouhodobě oblíbené designovky řadící se mezi TOP bestsellery. Na Rohanské nábřeží si můžete přijít osahat, vyzkoušet a hlavně objednat nejen vystavené kousky, ale také úplně všechny designovky z nabídky Kave Home. Drobnosti, jako například  svíčky, vázy a další menší dekorace a doplňky, si můžete na prodejně rovnou koupit a odnést s sebou domů.

Otevřeli jsme 1. prodejnu a showroom v Karlíně

V rámci naší prodejny a showroomu chceme nabízet opravdu komplexní služby a zážitek. K dispozici vám zde proto je tým profesionálů, kteří milují interiérový design stejně jako my a vy a dlouhá léta se pohybují v jeho světě. Rozlousknout designová dilemata nebo vybrat perfektní barvu a materiál čalounění nové pohovky vám tedy pomůže náš interiérový stylista.

Větší projekty a blíž profesionálům

Jsme ale připraveni řešit s vámi i větší a složitější projekty. Jak jsme již zmiňovali, prostor prodejny bude fungovat také jako showroom. Ten bude zaměřený zejména na potřeby architektů a designérů a náročnější, komplexnější zakázky. Pro ně (ale nejen pro ně) je tu náš obchodní zástupce, s nímž si bude možné domluvit schůzku a potkat se.  K dispozici zde budou nejen vzorky materiálů a čalounění produktů značky Kave Home, ale také vzorníky celého portfolia značek nabízených v rámci e-shopu Designovynabytek.cz.  V prostorách showroomu je možné také domluvit prezentaci a vzorkování designovek.

Prodejna Kave Home Karlín

Nové výdejní místo

Poslední velkou výhodou nového prostoru, kterou jistě ocení zejména naši pražští zákazníci, je vznik dalšího výdejního místa pro objednávky z našeho e-shopu. Chcete-li mít doručení designovky plně ve své režii, na prodejně Kave Home na Rohanském nábřeží si budete moci vyzvednout jakoukoliv menší designovku z naší nabídky kdykoliv během otevírací doby. 

Tak co, kdy se společně potkáme v Karlíně? Doufáme, že vás naše nová prodejna a showroom Kave Home nadchnou a prostor si zamilujete stejně jako my. Těšíme se na vaši návštěvu!

prodejna_tlacitko

Japandi styl – najděte svůj ZEN

Dvě rozdílné kultury, dva odlišné charaktery ze zemí od sebe vzdálených tisíce kilometrů a přece se našly. Skandinávie a Japonsko si i přes jisté rozdíly padly do oka a rozhodly se do toho společně praštit! Chcete si udělat jasno v rozdílech mezi klasickým skandinávským stylem a Japandi? Nebo jste tomuto stylu zcela propadli a hledáte pár tipů, jak otevřít dveře svého domova Japandi dokořán? Vše o fenomenálním Japandi stylu se dozvíte v našem dnešním článku!

2

Skandinávie vs. Země vycházejícího slunce

Pro začátek se pojďme trochu seznámit se základními stavebními kameny celého Japandi. Určitě jste se již setkali s pojmem „hygge” – skandinávský koncept bydlení, pro který jsou nejdůležitějšími aspekty útulnost, design a celkově pohodová atmosféra. Typické jsou pro něj zejména čisté linie a neutrální odstíny světlých barev. Interiéry ve skandinávském stylu bývají vzdušné, velice přehledné a překypují klidem.  Vše podtrhují doplňky v podobě svíček, pletených plédů, kožešin a měkkých polštářků. Oproti tomu interiéry v japonském stylu využívají přirozenost materiálů, jsou mnohem více minimalistické a často se setkáte i s drobnými přirozenými nedokonalostmi nábytku.

10

Zatímco jsou oba tyto styly ovlivněny jednoduchostí, krásou a funkčností, existují jedinečné rozdíly v použití barev, tvarů a materiálů. Skandinávský styl je více přímočarý, zatímco styl japonský má tendenci upřednostňovat výrazné kontrasty barev a materiálů, jako je kámen, keramika a režná látka. Málokdy se setkáte s pestrými barvami. Tady jednoznačně frčí spíše
tlumená paleta odstínů jako je béžová, hnědá, šedá, bílá a černá. 

9

Co mají společného?

Na něčem se tyto dva styly 100% shodnou – Skandinávie i země vycházejícího slunce si potrpí na eleganci, jednoduchost a především praktičnost. Ve svém jádru se skandinávský i japonský design zaměřuje na pohodlné a funkční prostory, které vytvářejí hřejivý a přívětivý pocit. Oba styly kladou důraz na přírodu a udržitelnost, takže je důležité do prostoru začlenit živé rostliny a dřevěné prvky. Co je ale nejdůležitější – scandi i japonský design sází na zásady kvality před kvantitou. Při zařizování interiéru tedy dávejte přednost kouskům, které eliminují (byť i jen vizuální) nepořádek a vynikají svým řemeslným zpracováním a šarmantní přirozeností.

7


Když spojíte filozofii hygge s japonským pojmem ,,wabi-sabi”, který představuje vnímání a přijetí krásy věcí v jejich pomíjivosti a nedokonalosti – vznikne nám designové manželství s názvem Japandi. Jak tedy styl Japandi nejlépe vystihnout? Pojďme si ho představit!

8


Japandi
spojení elegantního japonského minimalismu a rustikálního skandinávského útulna, které představuje to nejlepší z obou světů. Tento styl kombinuje paletu tlumených barev a jednoduchost s čistými liniemi, z čehož v konečné fázi vzniká harmonická fúze nadčasové a uklidňující estetiky. Pokud se rozhodnete zařídit svůj domov ve stylu Japandi, můžete se spolehnout, že se po náročném pracovním dni vždy budete vracet do dokonalého útočiště a zóny absolutní relaxace.

6


Jak už jsme  tak trochu naznačili, pro Japandi platí jedno zlaté pravidlo – méně je více.
V interiérech ve stylu Japandi má každý předmět svůj účel. Nic není nadbytečné a nic není ponecháno náhodě. Nejlepší způsob, jak propagovat tento životní styl, je uklidit svůj prostor. Jednoduchost a vizuální čistota je pro Japandi klíčová a pokud zvládnete svůj byt oprostit od zbytečností a volit spíše kvalitu než kvantitu, máte vyhráno. 

4

Pozvěte domů ducha Japandi

Pro Japandi je charakteristický takzvaný nízkoprofilový nábytek. Což vyplývá z japonské filozofie, kdy kontakt a blízkost nábytku se zemí spojuje a představuje vyrovnanost. Věřte nebo ne, interiér pak vypadá velice útulně a pohodlně a i prostory s nízkými stropy získají na vzdušnosti. Co se týče doplňků a dekorací, nejčastěji se setkáte s keramickými vázami, designovými lampami a samozřejmě knihami – tedy předměty, které jsou nejen ozdobným prvkem, ale zachovávají také svůj praktický účel. Na čem se ale můžete dokonale vyřádit jsou především textury, které dýchají dekorativním dojmem už od své podstaty.

1


Pokud patříte mezi milovníky pokojových rostlin, tak tady máte zelenou! Na paměti však mějte, že ani s pokojovkami to Japandi nepřehání. Vydejte se zlatou střední cestou rozmístění rostlin poskromnu do místností, kde je třeba prostor trochu oživit. Velmi efektivními dekoracemi jsou také sušené květiny, větvičky či stébla trávy. Vázu s nimi můžete postavit na komodu nebo odkládací stolek a jistě budete příjemně překvapeni, jak takový decentní detail zahýbe s celkovou atmosférou!

Zaujala vás naše inspirace v Japandi stylu? Nebo snad zůstanete věrni osvědčené scandi pohodě? Ať je to tak či onak, v naší nabídce na vás čeká spoustu designovek, které vám pomohou vytvořit domov vašich snů!

jdu_vybirat

Tipy na vánoční dárky pro děti, se kterými u stromečku zabodujete!

Co dětem k Vánocům? Velká otázka, která umí potrápit nejednu dospěláckou mysl. My dospělí se rádi chlácholíme myšlenkou, a snažíme se ji předat i těm mladším, že Vánoce nejsou tolik o dárcích, ale o tom být spolu. Ale ruku na srdce – i když jsme větší hloubku Vánoc tušili už jako děti, i tak jsme se ze všeho nejvíce těšili, co všechno z těch dopisů se Ježíškovi povedlo sehnat a co najdeme mezi dárky pod stromečkem. Vánoce jsou magický čas, kdy by se měla plnit ta nejtajnější přání. Hledáte inspiraci, čím potěšit své děti a připravit ty nejkrásnější Vánoce? Jste tu správně! 

Kvalita nad kvantitu aneb nekupujte hlouposti

Jak zní osvícená myšlenka, kterou se velká část populace snaží povýšit na každodenní standard, patří asi mezi největší rodičovské vánoční výzvy? Nekupovat hlouposti. Otázka ale zní – jde vůbec myšlenka udržitelnosti a příval upřímné dětské radosti dohromady? Jasně, že jo! Tajemstvím úspěchu je promyšlený výběr, naslouchání dětským přáním a sázka na výrobce, kteří tvoří nikoliv pro rodiče, ale pro děti.

fotky článek

Hlavně se trefit 

Jako dítě asi každý z nás zažil s dárky jistá zklamání. A zrovna nemáme na mysli nepopulární měkouše. “Nejhoršími” dárky byly rozhodně ty, s nimiž jsme se nemohli potěšit hned, ale až trochu povyrosteme, případně od jistého věku se k nim přidaly dárky “pro mimina”. Ať se vám to líbí nebo ne, věk hraje u výběru dárků pro děti zásadní roli. Pořizovat fotbalový míč pro chlapečka, který ještě leží v peřince nebo se teprve učí chodit je stejně rozumné jako kupovat chrastítko prvňáčkovi – nejen že je to zbytečné, ale víc to vypovídá o nás než o obdarovaném. :) Jak se tedy k výběru postavit? 

Dárky pro nejmenší

Výběr dárků pro ty úplně nejmladší členy rodiny je nejlepší řešit společně s rodiči. Právě oni totiž nejlépe ví, co by si pro děťátko přáli, co jim třeba ještě chybí, případně který typ hraček má u maličké či maličkého největší úspěch. Jste rodič a rady si úplně nevíte? Alfou a omegou výběru by měla být kvalita materiálů a jejich zdravotní nezávadnost a pak také sázka na výraznou, nejlépe kontrastní barevnost, kterou dobře vidí i úplně malinké děti. Z naší nabídky můžeme v tomto ohledu doporučit značku Done By Deer, QUAX, nebo Kave Home. 


1

Pro ty, co objevují svět kolem

V případě o něco větších dětí, kteří se učí objevovat svět a co všechno dokážou, je už situace zcela jiná. Tuhle drobotinu si nejsnáze získáte knížkami, stavebnicemi a skládačkami podporujícími jejich nekonečnou zvědavost i rozvoj jemné motoriky. Chybu ale například neuděláte ani plyšovou variantou oblíbeného zvířátka.  


2

Nejlepší vánoční dárky pro malé slečny a raubíře

U školkou a školou povinných už hrají hlavní roli zájmy. Pokud chcete vidět u stromku na dětských tvářičkách široký úsměv od ucha k uchu, nevyplácí se dnes úplně sázet na stereotypy. Máte doma malého kuchaříčka a princeznu, co si ze všeho nejraději hraje na indiány? Naslouchejte dětským hrám a řiďte se tím!  Nikdo jiný, než děti samotné, vám  neporadí lépe. :)

3

Značky, které tvoří s láskou k dětem

Nejen na Vánoce oceníme my dospělí nějaký ten tip na dárek pro děti. Vědět, kde hledat se hodí i na narozeniny, svátky, Den dětí nebo i jen tak za odměnu či pro radost. Na Designovynbytek.cz se snažíme přidávat značky, které okouzlí vzhledem, získají si vaši důvěru prémiovou kvalitou a tvoří s láskou ke svému zákazníkovi. Které značky znají dětskou duši i dětský svět fantazie, ví, po čem touží i nejmenší a nešlápnete s nimi vedle?

bloomingwille_blog

kave_blog

done_blog

yellow_blog

Realizace . test

Skříň na M4 a AK47

Tuto škříň využije každý majitel M4 a AK47 s plnou polní. Ideální kombo pro majitele automatických zbraní.

Povrchová vrstva lamina je odolná vůči krátkodobému působení vody, zvýšené teplotě a chemikáliím používaným v domácnosti. Dále je snadno omyvatelná a bez zápachu.

YouTube.com
realizace
realizace

Jak psát správně popisky

Návod pro začínajíčí e-shopy, kteří chtějí popisky, které vydělávají. Méně je někdy více a při psaní popisků to platí také. Lidé obsah na internetu skenují, proto se snažte psát 100 - 120 znaků na jeden odstavec.
realizace

Jak psát správně popisky

Návod pro začínajíčí e-shopy, kteří chtějí popisky, které vydělávají. Méně je někdy více a při psaní popisků to platí také. Lidé obsah na internetu skenují, proto se snažte psát 100 - 120 znaků na jeden odstavec.
Test

Jak správně vybrat … ?

Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

DEMO

Patrik Dlouhý

Věrný zákazník
 
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Exercitationem, quaerat quis? Provident temporibus architecto asperiores nobis maiores nisi a. Quae doloribus ipsum aliquam tenetur voluptates incidunt blanditiis sed atque cumque.
DEMO

Patrik Dlouhý

Věrný zákazník
 
Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipisicing elit. Exercitationem, quaerat quis? Provident temporibus architecto asperiores nobis maiores nisi a. Quae doloribus ipsum aliquam tenetur voluptates incidunt blanditiis sed atque cumque.

Zkušenosti našich zákazníků

„Nechci to zakřiknout, ale prozatím bylo vše k naprosté spokojenosti. A pokud byl nějaký problém, obchod komunikoval vždy rychle a bylo vyřešeno k mé spokojenosti.”
„Nechci to zakřiknout, ale prozatím bylo vše k naprosté spokojenosti. A pokud byl nějaký problém, obchod komunikoval vždy rychle a bylo vyřešeno k mé spokojenosti.”

Jak správně vybrat … ?

Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

Jak správně vybrat … ?

Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.

DEMO

Jonathan Doyle

Komentátor a editor názorové rubriky, člen redakce nejsledovanějšího časopisu Pobo od roku 2021. Novinařinou se zabývá již od roku 2002. Věnuje se psaní o eshopech, o jazyce a zajímavostech 21. století. Získal několik novinářských cen.
DEMO

Jak psát správně popisky

Návod pro začínajíčí e-shopy, kteří chtějí popisky, které vydělávají. Méně je někdy více a při psaní popisků to platí také. Lidé obsah na internetu skenují, proto se snažte psát 100 - 120 znaků na jeden odstavec.
DEMO

Jak psát správně popisky

Návod pro začínajíčí e-shopy, kteří chtějí popisky, které vydělávají. Méně je někdy více a při psaní popisků to platí také. Lidé obsah na internetu skenují, proto se snažte psát 100 - 120 znaků na jeden odstavec.
DEMO

Tomáš Smetka

Developer
DEMO

Michal Štikar

Product
DEMO

Vojtěch Vaněk

Frontend-dev
 

Doručíme ještě dnes!

Pokud objednáte do 10:00 doručíme vám v Praze vaši objednávku ješte dnes a to s dopravou zdarma!

Nadpis boxu

Toto je text v informačním boxu.

Jak správně vybrat … ?

Při výběru … si dejte pozor především na … . Zaměřit byste se měli na …. produktu. Pokud si nevíte s výběrem rady, napište nám nebo zavolejte na …., rádi Vám pomůžeme.